ללא ספק, הפנינה שבכתר הניחוחות הערביים היא הבושם של דובאי. בהחלט ראוי, הבשמים הערביים זכו למוניטין של אחד הניחוחות העשירים והעמידים ביותר בעולם. אנו עדים כעת לגילוי מחדש של רוחות מזרחיות מהמזרח התיכון. הניחוחות המזרחיים של עומאן הם עמוד השדרה של הבישום בעולם הערבי.

הטעם הזה לניחוחות מזרחיים הופך את הגברים העומניים לכמה מהאלגנטיים בעולם

הרוחות של דובאי עשירות במיוחד, מתמשכות ובעלות תחושת יוקרה מהפנטת שאנו מקשרים לאורח החיים המזרחי. בשורות הבאות נספר לכם קצת יותר על מותגי הבשמים המפורסמים ביותר בדובאי.

ברשימת המותגים המפורסמים בדובאי ניתן למצוא גם את בשמים אל הרמיין

בשמים אל רססי ועוד. ישנן חברות רבות בדובאי שמוכרות ניחוחות מקוריים של מותגים באיכות הגבוהה ביותר ומובטחים שהם אותנטיים. המותג מבוסס דובאי מציע ללקוחות מגוון רחב של ניחוחות המשתנים בריחות, סוגים ויישומים.

נוסדה בשנת 1974

סוויס-ערב יצרה כמה מהניחוחות המפורסמים ביותר של דובאי. סוויס ערב מחויבת לספק ללקוחות את השילוב המושלם של טעמים מזרחיים ומערביים. Swiss Arabian Fragrance Company היא אחת מחברות הבשמים המפורסמות בעולם. בשלושת העשורים האחרונים, בשמים אל רססי בלב מירדיף ביססו מוניטין עולמי ביצירת ניחוחות מזרחיים ומערביים בלעדיים של איכות, יוקרה ואלגנטיות ללא תחרות.

Jizan Perfumes LLC נוסדה בשנת 1999 בלב המטרופולין המתפתח של דובאי

איחוד האמירויות הערביות. היום Naseem Al Hadaq Perfumes LLC. גדלה לחברה משגשגת הודות לחזון מרחיק הלכת של מר עלי חוסיין והמאמצים המסורים של הצוות של נאסם. בושם זה הושק בשנת 2011 ואסור לפספס כאשר מחפשים את הבשמים הטובים ביותר בדובאי. מאז השקתו ב-2013, הוא היה אחד מהמקומות הראשונים בשוק איחוד האמירויות עבור בושם הנשים הטוב ביותר באיחוד האמירויות.

זהו גם אחד הבשמים הבודדים בשוק איחוד האמירויות שמתאים לנשים וגברים כאחד

זה נחשב מאוד כאחד האהובים ביותר מבין הבשמים הטובים ביותר לנשים. Akowa שימש במקור כבושם לגברים, אך עם הזמן הוא צבר פופולריות כאחד הבשמים הטובים ביותר לנשים. עם ניחוח חזק של וניל, הדרים וורד, הוא הפך במהירות פופולרי בבשמים לנשים באיחוד האמירויות.

לניחוחות ערביים יש ניחוח ייחודי ואקזוטי שהופך אותם לייחודיים וניתנים לזיהוי מיידי

ניחוחות לגברים, ניחוחות הטובים ביותר לנשים, ניחוחות לאנשים בגילאים שונים, לאומים מפרצים ועוד. זוהי דרך לסווג רוחות. כאשר אנו מדברים על ניחוחות יוקרתיים, אנו מתכוונים באופן טבעי למקומות הגדולים ביותר בעולם המוסלמי (דוחה, דובאי, קואלה לומפור, סינגפור).

קבל את זה

כי בפסטיבל הסחר של דובאי, הניחוחות הטובים ביותר מאיחוד האמירויות יוצגו וימכרו ברוב החנויות בדובאי. ניחוחות בדובאי גם מקבלים את חלקם ההוגן בשיווק במהלך פסטיבל הקניות של דובאי. בנוסף להיותה מרכז ייצור בשמים יוקרתי, דובאי היא גם אחד ממרכזי הסחר והיצוא החשובים של בשמים. ניחוחות באיחוד האמירויות הערביות זוכים לביקוש רב גם בקרב קבוצות אתניות אחרות שחיות בה, כי דובאי היא מרכז העולם, דובאי היא מקום שבו העולם נמצא תחת קורת גג אחת, ומתרחשות כאן פעילויות עסקיות גדולות; לכן, אתה צריך להגדיר את זה לעצמך יש צורך בסימן כדי להצליח.

מסיבה זו או אחרת

אנשים רבים בבולגריה מאמינים שהבשמים מדובאי אינם אותנטיים. אם בושם מסתובב בעולם, Oud & Musk רוצה לעדכן את כל המוצרים המזרחיים שתמצא בלב החנות המקוונת של Oud & Musk. עם הניחוחות הטובים ביותר מכמה מותגים ושירות לקוחות מהשורה הראשונה, Pletora הוא הבושם האולטימטיבי שתוכלו למצוא באיחוד האמירויות.