כאשר אתם מתכננים את השיפוץ הגדול הבא של ביתכם, ייתכן שתישאלו מה לעשות בנושא הדברה. מסגרת הזמן לשיפוץ דירת חדר שינה יכולה להיות ארוכה בהרבה, מכיוון שבדרך כלל חדר האמבטיה והמטבח תופסים את רוב הזמן – חללים אינטנסיביים שצריך לשפץ. תלוי בגודל הדירה, זה אמור לקחת לא יותר מיומיים לחמישה ימים, אך שיפוץ גדול של המטבח, חדר הרחצה ואפילו הסלון ייקח לפחות שלושה עד ארבעה ימים, ואולי אפילו שבוע.

חקר לפני שתתחיל לעבוד

כדי שתוכל להבין טוב יותר למה לצפות לפני, במהלך ואחרי השיפוץ שלך. אם אתם מתכננים לעבור דירה מוקדם יותר ואובססיביים להחליף הכל, התייחסו בזהירות לפרויקט השיפוץ שלכם. שיפוצים בדירות יכולים להיות קצרים יותר אם לא מזיזים קירות או מבצעים מתקנים חשמליים או סניטריים.

כמעט כל שיפוצי הדירות בניו יורק מאושרים על ידי מועצת הקואופרציה או הדירה, מה שאומר שאתה צריך להגיש תוכנית קומה מוצעת לחברת הניהול. בעל הדירה יחתום גם על חוזה המאשר כי כל השיפוצים המתקיימים תואמים את דרישות החוק המקומי.

תקציב לפני תחילת השיפוץ עוזר לך לקבל את ההחלטה לשדרג או לעזוב את הבית שלך

כך שתוכל לראות את ההחזר הגדול ביותר על ההשקעה שלך כשתחליט למכור את הבית שלך. אם אתם נמצאים בתקציב, אז שימוש טוב בתקציב שלכם לחדרים כמו חדר הרחצה הראשי והמטבח עשוי להיראות יקר, אך לאחר שתקבלו החלטה לגבי שדרוג או עזיבה כ- – זו דרך נהדרת לקבוע את ההשקעה. חלק מהבונים הטובים ביותר מתייעצים עם לקוחותיהם לפני שהם מתכננים לגור בבתיהם, מכיוון שזה החלק החשוב ביותר בקביעת ההשקעות שלך. אם, למשל, אני לא יכול למצוא התקנת רצפה בתקציב שלי, אני משקיע בשיפוץ כל החדרים האחרים לאחר תכנון הרצפה.

לפני שאתה משקיע טונות של כסף בפרויקט שיפוצים מפואר לבית מלא

שקול מה מציעים הנכסים המתחרים בשכונה שלך. לפני שאתה שם תיקון – עליון, אתה חושב מה אתה באמת צריך לשיפוץ. מכיוון שתהליך המרת הדירות שונה מזה של בית או דירה, יש לקחת בחשבון היבטים רבים לפני שתקבל החלטה.

זה נראה משימה קלה, אבל זה נותן לך תחושה של מה זה מעורב וזה חשוב. למרות שלעתים קרובות מוצאים תוכניות ברשימות נכסים הדומות בעצם לתכנית הקומה של דירה, תוכנית מדויקת ומדויקת היא אחת הנקודות החשובות בשיפוץ.
למידע נוסף בנושא של מה חשוב לדעת לפני שיפוץ דירה? מומלץ לגשת לאתר shiputznaki.co.il

לפני שתתחיל בשיפוץ הבית שלך

הכיר את עבודות השיפוץ לפני שאתה מבצע עבודה כלשהי או שכר קבלן שיעשה הכל בשבילך. לפני שעושים משהו אחר, חשוב לדעת את קודי הבנייה וההנחיות לשיפוץ. אם אתה עושה זאת לקראת פרויקט השיפוץ שלך, אתה יכול להשתמש באסטרטגיה זו כדי למנוע ממזיקים לשבש את השיפוצים שלך. בין אם אתם משפצים בית ובין אם לא, יש הרבה דברים שאתם צריכים לעשות בזמן הכנת פרויקט השיפוץ שלכם.

לפני שיפוץ, פנה לספק שלך שיעזור לך לפתח תוכנית חינוך לתושבים ולעובדים כך שביתך המשופץ יהיה ללא מזיקים.

שיפוצים יכולים להרגיש כמו עניין גדול

אבל יש הרבה מה שאתה יכול לעשות כדי להפוך את הנכס שלך לאטרקטיבי יותר עבור דיירים פוטנציאליים ולהגדיל את ערך הנכס שלך. הודע לדיירים שלך שאתה משפץ כדי לענות על צרכי הדיירים הנוכחיים שלך וודא שהיחידה תענה על רצונם של כל התושבים. היכונו לשינוי והודיעו לדייר שלכם כי אתם עושים זאת על מנת שיוכל לענות על צרכיו ולהבטיח שהיחידות יענו על משאלות התושבים.

מטרת מאמר זה

היא מדריך צעד אחר צעד לנסות לשקול את הדברים החשובים ביותר לפני שתתחיל לתכנן את שיפוץ הדירה שלך. מאמר זה מכיל כמה טיפים מומחים שיעזרו לכם ללוות את תהליך שיפוץ המטבח שלכם. המאמר יתמקד בכמה מההיבטים החשובים ביותר בשיפוץ שהושלם, כמו מטבח, חדר אמבטיה, סלון וחדר אוכל.

דירות רבות עדיין כוללות מטבחים ישנים ויש לבנותן מחדש לחלוטין בכדי לעמוד בסטנדרטים מודרניים

אך דירות רבות שופצו או הצטיידו בארונות חדשים, עובש, כיסויי רדיאטור וכו 'אם אתה משדרג את המטבח או חדר האמבטיה שלך, שקול שיפוצים קוסמטיים. חשוב לזכור כי שיפוצים קוסמטיים מייצגים רק חלק מתקציב השיפוץ, שכן תיקון קירות מתפוררים ומעילים סדוקים הוא תיקון חיוני, מה שאומר שעל הבעלים לא לגבות עבורו דמי שכירות נוספים. שיפורים אלה יכולים להגדיל את שכר הדירה שלכם ותוכלו להימנע מלגלות היכן לאחסן ולהכין אוכל תוך כדי שיפוץ המטבח.