האף הוא אחד מהאיברים הכי דומיננטיים בגופנו, ויש לו תפקיד מאוד משמעותי. אך מה קורה אם אינכם מרוצים מהנראות שלו? במקרה כזה יהיה עליכם לעשות כל מה שנדרש על מנת לשנות את תמונת המצב. הרי האף נמצא במרכז הפנים, ולכן כל מי שרואה אותנו, ככל הנראה יבחין גם בו. אתם מהצד שלכם לא תוכלו להתעלם ממנו, ולא תוכלו שלא להתייחס אליו. פיסול אף ללא ניתוח המבוצע על ידי ד"ר אנדרי אופק זוהי ללא ספק הבחירה הנכונה עבורכם.

אין צורך לסבול מכאבים

כל מי שראה אנשים שעברו ניתוח אף בשלב כזה או אחר, בוודאי ראה את הכאבים שהגיעו לאחר הניתוח. אם אתם לא מעוניינים לסבול מכאבים, זה לגמרי אפשרי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור באפשרות של פיסול אף ללא ניתוח. לא מדובר על הליך כירורגי, ולכן הוא לא מגיע עם הכאבים המזוהים עם הניתוח הרגיל. זוהי ללא ספק בשורה מעולה עבור לא מעט מהאנשים. נדגיש כי כאבים הם עניין מאוד אינדיבידואלי, ויש כאלה שעלולים לסבול ממידה מסוימת של חוסר נוחות.

טיפול מהיר שמביא תוצאות מיידיות

כל מי שלא אוהב את הנראות של האף שלו, ירצה לקבל את השינויים במהירות האפשרית. אך ניתוח אף עלול לקחת מספר שבועות עד אשר הוא יביא את התוצאות הרצויות. זה לא המקרה אם תחליטו ללכת על האפשרות של פיסול אף ללא ניתוח. תוכלו לראות את התוצאות כבר מיד לאחר סיום ההליך הרפואי. התוצאות יהיו תוצאות שלא תוכלו להתעלם מהן, כאלה שיהיו בדיוק כמו שתמיד חלמתם. מוטב כי תגדירו מראש את המטרות שאותן אתם רוצים להשיג על ידי ההליך הפלסטי הספציפי הזה.

תוצאות בהתאמה אישית אליכם

לכל מטופל יש את הרצונות שלו עוד לפני שהוא מבצע הליך פלסטי כזה או אחר. המטרה היא להשיג את התוצאה הכי טובה שיש, זאת שתואמת לרצונות של כל מטופל. גם אתם יכולים להשיג את התוצאות המעולות על ידי בחירה בהליך הכירורגי הזה. התוצאות של פיסול אף ללא ניתוח יהיו מותאמות אליכם ולרצונות שלכם. כל מטופל יקבל את התוצאה שהוא תמיד רצה לקבל. אין סיבה שתוותרו על החלומות שלכם – מותר לכם לחלום הכי רחוק שאפשר. כל רופא חייב להיות שקוף מאוד על מנת לוודא אתכם כי תשיגו את המטרה שאותה אתם רוצים להשיג.